Ostatnie wiadomości

Strony: 12 3 ... 10
1
Czas Wolny / Odp: Motoryzacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Liber21 dnia 18 Wrzesień 2017, 18:55:03 »
Zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu. Największą zagwozdkę mam z tym czy kredyt brać za pośrednictwem dealera - o tutaj https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie czy bezpośrednio szukać w banku. Mniej więcej jestem zorientowany jak to wygląda ale czy jesteście znaleźć tańszy kredyt niż warunki poniżej? Chodzi o typowy kredyt samochodowy.
2
Inne tematy / Odp: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Solena dnia 15 Wrzesień 2017, 22:03:05 »
U mnie podobnie. Ale przyznam, że sama czasem też lubię zagrać. Ja po prostu planuję nam dużo zajęć poza domem, na szczęście na telefonie nie gra, a komputer ma za duży, żeby zabrać.
3
Czas Wolny / Odp: Jak oszczędzić na zakupach?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lokalizator dnia 15 Wrzesień 2017, 08:27:12 »
Z tymi promocjami, to w dużej ilości przypadków nie jest tak kolorowo. No chyba, że śledzimy jakiś konkretny produkt przez długi czas i jesteśmy w stanie stwierdzić jak zmieniała się cena i czy to faktycznie promocja. Co do oszczędzania na zakupach, to zdecydowanie lista zakupów i nie wychodzenie poza nią, porównywanie produktów z różnych sklepów i kupowanie w Internecie. Tą ostatnią metodą chyba najbardziej da się przyoszczędzić i nie tylko pieniądze, ale i czas. Gdy robiliśmy remont nowego mieszkania, to wszelkie dodatki takie jak fototapety ścienne, lustra, dekoracje, dywany itp kupowalismy w sieci. Dzięki temu nie marnowalismy czasu na kilkudniowe jeżdzenie po sklepach, bo wszystko dało się porównać i wybrać w Internecie.
4
Czas Wolny / Odp: Jak oszczędzić na zakupach?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez turysta dnia 14 Wrzesień 2017, 14:01:24 »
Oczywiście szukając promocyjnych cen. Ja znalazłem np http://protime24.pl/   Sa tu eleganckie zegarki damskie i męskie dobrych, znanych marek. Wiele propozycji w cenach promocyjnych. Warto poszperać by oszczędzić trochę grosza.
5
Wolsztyn / Miejsce do coworkingu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez deroles dnia 12 Wrzesień 2017, 12:15:37 »
Hej, orientujecie sie czy w naszym miescie jest jakies miejsce do wspólnego coworkingu? Kawiarnie sie do tego nie nadają, szkoły są niereprezentatywne, najbardziej pasowałoby mi takie biuro wirtualne jak np to z Wrocławia http://ideaprestige.eu/ ale watpie zeby u nas cos takiego istnialo :( Bede wdzieczna za podpowiedzi
6
Wolsztyn / Odp: Rap Stacja Festiwal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SelvedgesofaSelvedgesofa dnia 12 Wrzesień 2017, 05:58:47 »
I feel like I'm having fun and want to find out more and more.
7
Czas Wolny / Tatuaże
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alama dnia 11 Wrzesień 2017, 22:22:14 »
Co sądzicie o tatuażach? podoba Wam się taka ozdoba ciała. Bardzo podobają mi się dziary w wykonaniu Zuzi z Jah Love Tattoo, można sobie przejrzeć jej prace na stronie https://www.facebook.com/175337806225/photos/?tab=album&album_id=10153983895886226 . Macie tatuaże? żałowaliście takiej decyzji?
8
Inne tematy / Czy nadal opłaca się kupić Vans Old Skool?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 78shirito dnia 11 Wrzesień 2017, 14:29:58 »
Wiadomo, już niedługo październik/listopad itd, a są to jednak tenisówki w których chciałabym pochodzić dłużej niż 2 miesiące, więc stąd pytanie czy nadal się opłaca.
9
Inne tematy / Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 39acdatus dnia 11 Wrzesień 2017, 13:04:03 »
dziewczyny mój mężczyzna to kompletny maniak komputerowy!!rozumiem że lubi komputery ale u mnie to już lekka przesada przez ostatni ponad tydzień części komputera leżą wszędzie na stole, biurku, dywanie, w kuchni tak jakby tornado przeszło przez dom. czasem jest tak zaaferowany tymi swoimi komputerowymi rzeczami że nie mam sposobu jak go odciągnąc już nawet sexowna bielizna nie działa, bez bieliżny też nie, może któraś z was ma podobny "komputerowy problem" i jakieś wypróbowane działające sposoby na to żeby facet chociaż na godzine lub dwie sie wami zajął??
10
Czas Wolny / Odp: Szwajcarski scyzoryk dla mężczyzny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pawelski dnia 07 Wrzesień 2017, 21:19:22 »
Dobra rzecz.Przydatna.
Strony: 12 3 ... 10