Ostatnie wiadomości

Strony: 12 3 ... 10
1
Inne tematy / Wlasny biznes
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kosiarz dnia Dzisiaj o 16:37:48 »
Przymierzam sie do rozkrecenia swojego wlasnego biznesu. Udalo mi sie zakupic w dobrej cenie niedaleko mnie dzialke z dosc duzym budynkiem gospodarczym. Znajomy prowadzi firme zwiazana z uslugami kurierskimi i bedzie potrzebowal jakiegos miejsca na przetrzymywanie paczek, ktore nie zostaly tymczasowo odebrane. Juz sie wstepnie dogadalismy co do umowy .. pozostaje tylko jeszcze dobrze wyposazyc ten budynek. Oczywiscie wszystko musi spelniac wymogi jesli chodzi o prawo budowlane wiec trzeba bedzie zrobic kilka przerobek.
2
Czas Wolny / Odp: Szwajcarski scyzoryk dla mężczyzny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nubarim11 dnia 20 Październik 2017, 17:00:59 »
Te scyzoryki są naprawdę dobre, sam mam jeden i chyba już 5 lat minęło jak go kupiłem, a jak nowy wygląda.
3
Czas Wolny / Odp: Tatuaże
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nubarim11 dnia 20 Październik 2017, 16:57:44 »
Bardzo super wyglądają te tatuaże sam mam dwa na ramieniu.
4
Czas Wolny / Odp: kwiaty ogrodowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nubarim11 dnia 20 Październik 2017, 16:55:08 »
Teraz taki wybór kwiatów, że z pewnością coś wybierzesz.
5
Inne tematy / wsparcie informatyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jausze dnia 19 Październik 2017, 11:02:38 »
W XXI wieku, w czasie powszechnej informatyzacji, należy dbać o bezpieczeństwo danych. Najlepiej nie robić tego samemu, tylko zlecić to fachowcom. Najlepiej firmie oferującej wsparcie informatyczne dla firm.
6
Inne tematy / Odp: Meble włoskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rita dnia 17 Październik 2017, 18:23:16 »
Powiem Wam szczerze, że sama jednak nie mogłabym sobie pozwolić na zakup takich mebli. Generalnie obecnie jestem na etapie wyboru mebli do kuchni. Nawet przeczytam jakiś czas temu ciekawy artykuł, dotyczący wyboru frontów kuchennych na https://sklep-meblowy-gama.pl/pl/content/225-meble-kuchenne-jakie-fronty-wybrac , jednakże nadal nie jestem zdecydowana. Jakie meble macie w swoich kuchniach i według Was dobrze sprawdzają się np. jeżeli chodzi o utrzymanie czystości.
7
Inne tematy / Odp: Prezent na 20-ste urodziny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rita dnia 17 Październik 2017, 18:20:36 »
Pomysłów na prezent przy takiej okazji może być bardzo wiele. Sama mam koleżankę w podobnym wieku, która uwielbia wprost gotować. Dlatego też na pewno świetnym, a zarazem trafionym w jej przypadku upominkiem, będzie na pewno coś z oferty Gerlach https://gerlach.pl/ . Można tam znaleźć m.in. wysokiej jakości garnki, sztućce jak również akcesoria kuchenne. Ich stylistyka jest bardzo ciekawa i jestem przekonana, że każda osoba lubiąca kulinarne wyzwania, będzie zadowolona, jeżeli otrzyma jakiś produkt tego typu.
8
Inne tematy / Odp: Korzystacie ze zmywarek?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adisark dnia 17 Październik 2017, 10:53:06 »
Nie używana Ale myślę, że to naprawdę pomogło.
9
Wolsztyn / Odp: "Porozmawiajmy o Wolsztynie" - Spotkanie z Burmistrzem Wolsztyna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adisark dnia 17 Październik 2017, 10:52:15 »
Myślę, że to coś, o czym muszą poważnie rozmawiać.
10
Inne tematy / Odp: Samochód dla rodziny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arkas dnia 13 Październik 2017, 12:01:55 »
Bezpieczeństwo w samochodzie to podstawa. Szczególnie jak się z rodziną jeździ. My mamy 2 auta, ja peugeotem 5008 codziennie rano dzieci do szkoły odwożę, później do pracy. Żona ma zwykłą osobówkę, ale ekonomicznie wzięliśmy 2 osobową wersję żeby miała dla siebie. Wszyscy razem suvem jeździmy.
Strony: 12 3 ... 10