Ostatnie wiadomości

Strony: 12 3 ... 10
1
Inne tematy / Odp: pieniądze na wyjątkowe wydatki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rita dnia Dzisiaj o 20:06:17 »
Niestety pewnie większość z nas, wcześnie czy później znajdzie się w sytuacji, kiedy to niezbędne będą określone wydatki. W związku z czym warto zwrócić uwagę na pożyczkę Karta Trzynastka http://www.kartatrzynastka.pl/. Możemy otrzymaĆ tutaj tak w zasadzie dodatkową pensję w wysokości do 3 tysięcy PLN i okresem spłaty 6 miesięcy lub dłuższym. Dodatkowo kwestie formalne nie są tutaj zbyt skomplikowane.
2
Inne tematy / Gracie w gry online?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 08 Grudzień 2017, 19:47:24 »
Lubicie czasem pograć w jakieś gry online? Ja właśnie trafiłem na taką nową gierkę https://islandoom.com/ . Wydaje sie być całkiem ciekawa, może ktoś z was chciałby pograć razem ze mna? :)
3
Inne tematy / Jaki sprzęt do domowej siłowni
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 07 Grudzień 2017, 17:56:17 »
Mam do was pytanie, czy znacie może jakiś aktualny i rzetelny ranking bieżni do biegania? Zamierzam kupić jakąś do swojej domowej siłowni, ale nie wiem za bardzo na jaką się zdecydować i taki ranking na pewno bardzo by mi pomógł
4
Inne tematy / W góry na narty?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 07 Grudzień 2017, 13:58:27 »
Zastanawiam się nad wyjazdem na ferie w góry z rodziną. W związku z tym mam do was pytanie. Może orientujecie się jakie Narty all mountain wybrać dla osób początkujących i nie znających sie jeszcze zbytnio na tym sporcie?
5
Inne tematy / Odp: Korzystacie ze zmywarek?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 06 Grudzień 2017, 19:12:11 »
Powiem wam szczerze, że nie korzystam z takich urządzeń. U siebie w domu mam solidne i wygodne zlewozmywaki granitowe, w których na prawdę świetnie zmywa się naczynia ręcznie i zupełnie nie jest mi potrzebna żadna zmywarka!
6
Inne tematy / Odp: Którą firmę budowlaną polecacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kowalek dnia 06 Grudzień 2017, 10:09:18 »
Zależy od wielu czynników. Mnie dach wykonywał Wiązar Dach. Budowali go przy użyciu płytki kolczastej. Byłem bardzo zadowolony z realizacji.
7
Inne tematy / Jaki monitoring dla firmy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 05 Grudzień 2017, 17:50:12 »
Zastanawiam się nad założeniem systemu monitoringu u siebie w firmie. Czy według was kamery ip będą dobrym rozwiązaniem? Podgląd na wszystko co sie tam dzieje niezależnie od miejsca, w którym jestem to całkiem ciekawa możliwość. Jak sądzicie?
8
Inne tematy / Odp: Projektowanie strony internetowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kowalek dnia 04 Grudzień 2017, 13:32:13 »
Wiesz co, musisz konkretnie napisać czego oczekujesz. Sprawdź też dotychczasowe projekty tej firmy. Wejdź też na te strony i sprawdź czy dobrze działają. Ja skorzystałem z tej firmy od tworzenia stron internetowych w Łodzi.
9
Bazar / Odp: Strony internetowe > Usługi reklamowe > Marketing > Wolsztyn
« Ostatnia wiadomość wysłana przez domi93002 dnia 30 Listopad 2017, 19:55:00 »
Chciałabym w tym temacie dowiedzieć się czegoś na temat reklamy druk roll up. Czy jest to dobra forma dla mojej firmy kosmetycznej? Czy opłaca się to? Bo znalazłam firmę, która się tym zajmuje i mają bardzo korzystną ofertę.
10
Czas Wolny / Odp: Lalka na prezent
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kostka dnia 30 Listopad 2017, 03:23:34 »
Mikołajki już niedługo, także trzeba powoli myśleć, co kupić swoim pociechom. Jak nie macie pomysłu polecam gry planszowe oraz dodatkowo list od Mikołaja, jak dziecko napisało list, fajne jak otrzyma odpowiedź zwrotną. List od www.listymikolaja.pl jest bardzo ładny, ma złotą pieczęć, jego tekst można dowolnie modyfikować, nie jest to droga sprawa, bo kosztuje 17 złotych. Do niedawna nawet nie wiedziałam że można zamówić taką usługę.
Strony: 12 3 ... 10