Autor Wątek: Samochód dla rodziny  (Przeczytany 202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aralista

• Newbie
  • *
Samochód dla rodziny
« dnia: 28 Lipiec 2017, 14:59:26 »
Cześć,

Szukam samochodu dla rodziny. Zastanawiam się na Renault Scenic, bo miałem możliwość się nim przejechać i generalnie spodobała mi się jego zwrotność oraz pojemność. Nie mniej nie tylko ja pewnie staję przed decyzją kupna samochodu dla rodziny, część z Was już na pewno się z tym borykała. Może jesteście w stanie podpowiedzieć jakieś konkretne modele?

Rita

• Newbie
  • *
Odp: Samochód dla rodziny
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień 2017, 17:59:00 »
Jak dla mnie auto rodzinne powinno być przede wszystkim bezpieczne. Jednocześnie idealnie byłoby, gdyby samochód nie był zbyt awaryjny. W związku z czym należy odpowiednio zatroszczyć się o jego konserwację. Pomoże w niej bez wątpienia gama produktów, jakie znajdziemy w ofercie http://www.benzyny.pl/ , w tym chociażby depresator.

Liber21

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Wrzesień 2017, 20:48:38 »
Myślę, że bardzo dobrą opcją jest Dacia. Przede wszystkim to autko, które możemy znaleźć już za bardzo ciekawe pieniądze. Mi się bardzo podoba Duster. Zdecydowanie ma fajny wygląd. Wystarczy spojrzeć - https://www.dacia.pl/samochody/pelna-gama.html a i przy tym osiągi też są całkiem ciekawe :)

Marc28

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Wrzesień 2017, 20:59:26 »
A moim zdaniem świetnym rozwiązaniem jest Renault Espace. Naprawdę piękny wygląd a przy okazji jaka funkcjonalność. Zresztą też sobie spójrz jak to się prezentuje https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/espace.html. Takim autkiem  można jechać w naprawdę dalekie trasy ale i na co dzień też się nieźle sprawdzi :) No i jest pojemny

Yertan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Wrzesień 2017, 15:15:49 »
A mi to sie wydaje, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu. Nie jedna wypożyczalnia samochodów na przykład w Warszawie wynajmuje auta w bardzo korzystnych cenach. Jeśli auto miało by być używane tylko sporadycznie to zastanowiłbym się właśnie nad takim rozwiązaniem

arkas

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Październik 2017, 12:01:55 »
Bezpieczeństwo w samochodzie to podstawa. Szczególnie jak się z rodziną jeździ. My mamy 2 auta, ja peugeotem 5008 codziennie rano dzieci do szkoły odwożę, później do pracy. Żona ma zwykłą osobówkę, ale ekonomicznie wzięliśmy 2 osobową wersję żeby miała dla siebie. Wszyscy razem suvem jeździmy.

Liber21

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Październik 2017, 17:49:50 »
Ostatnio zacząłem się rozglądać za nowym samochodem. Zastanawiałem się nad wieloma rozwiązaniami i brałem pod uwagę kilka marek. Byłyby to Skoda, Nissan, Dacia, Renault bądź Fiat.
Najbardziej chyba jestem zainteresowany nowym Clio a także Sandero. Bardzo podoba mi się jego wygląd. Jest naprawdę stylowe. Zastanawiam się nad jego osiągami. Czy silnik jest wystarczająco dynamiczny?
Zastanawiam się nad silnikiem benzynowym. Szukam w sumie więcej informacji, bardziej szczegółowych na temat tej jednostki. Może ktos z was ma takie autko i może coś powiedzieć na temat jej awaryjności czy bezawaryjności i dodatkowo o elastyczności.
Jeśli chodzi o trzecią opcję to rozważam używaną Almerę. Tez ze względu na ciekawy wygląd i podobny silnik. Chociaż no w tym momencie bardziej przekonuje mnie Renault

Yertan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2018, 19:43:38 »
A co byście powiedzieli na Mazde? To według mnie bardzo fajne i przyjemne do prowadzenia samochody. Części http://carspeed.pl/  mają raczej łatwo dostępne i niedrogie, więc nawet w razie awarii można ją niedrogo zlikwidować. Jak uważacie?