Ostatnie wiadomości

Strony: 12 3 ... 10
1
Czas Wolny / Odp: pożyczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez satynowa dnia 06 Lipiec 2018, 14:50:43 »
Dla mnie najciekawsze jest to ile trzeba oddać, bo w banku Raiffeisen można wziąć nieoprocentowaną pożyczkę i spłacać przez 2 lata. Rrso wynosi tylko 2,88%
2
Inne tematy / Odp: Fototapety 3D w mieszkaniu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rita dnia 05 Lipiec 2018, 13:17:17 »
Cóż, moim zdaniem wyznacznikiem powinna być tutaj zarówno fajna jakość, jak i dobra cena. Twego rodzaju fototapety znajdziemy chociażby w ofercie Decor Mint http://www.decormint.com/ . Mamy tutaj do wyboru mnóstwo motywów, z czego spora część stanowi projekty autorskie, a dodatkowo jeżeli nie chcemy męczyć się z długotrwałym przyklejaniem fototapety, istnieje możliwość zamówienia produktu samoprzylepnego.
3
Inne tematy / Odp: Meble włoskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 04 Lipiec 2018, 23:13:26 »
Powiem wam szczerze, że przerabiałem wiele różnych wariantów aranżacji kuchni, ale najlepiej u mnie sprawdziły się Fototapety. Na prawdę dzięki nim udało mi się stworzyć fantastyczną przestrzeń, która zachwyca każdego kto się w niej znajdzie! Polecam wam zajrzeć do sklepu Dekowizja jeśli również szukacie takich dodatków!
4
Inne tematy / Odp: pieniądze na wyjątkowe wydatki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez satynowa dnia 04 Lipiec 2018, 17:52:30 »
Żeby przerwać tą spirale zadłużenia weź konkretną pożyczkę z długim terminem spłaty. W banku Raiffeisen jest pożyczka nie oprocentowana którą można spłacać przez 2 lata. Rrso tylko 2,88%
5
Czas Wolny / Kamień dekoracyjny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Liber21 dnia 27 Czerwiec 2018, 21:30:04 »
Myślę, że bardzo ciekawym materiałem do wystroju wnętrz może być kamień dekoracyjny. Taki materiał w salonie może wprowadzić nam niesamowity, niepowtarzalny klimat i sprawić, iż będziemy się tam bardzo fajnie czuli. Zresztą wnętrze będzie też dzięki temu robiło pozytywne wrażenie na gościach. Co o tym sądzicie? Myślę o czymś takim jak poniżej.

6
Inne tematy / Odp: Zakup samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Liber21 dnia 27 Czerwiec 2018, 21:22:51 »
Zastanawiam się nad zakupem takiego samochodu..
Rozważam kredyt 50/50.. Korzystaliście z takiej opcji?

Warunki znalazłem tutaj :
http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2

Zastanawiam się czy zostawić to takiemu właśnie pośrednikowi czy może szukać czegoś bezpośrednio w bankach.
7
Czas Wolny / Jaka lodówka?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grupka dnia 24 Czerwiec 2018, 21:59:03 »
Jestem w trakcie wyposażania mojej nowej kuchni w sprzęt agd. Brakuje mi jeszcze między innymi lodówki i tak zastanawiam się którą wybrać aby dobrze służyła 5-osobowej rodzinie... okazał się bardzo pomocny ranking lodówek i wiem przynajmniej na co zwracać uwagę. Jednak gdybyście mi tak z własnego doświadczenia coś polecili bym się bardzo ucieszyła :)
8
Inne tematy / Odp: Zakup samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marc28 dnia 23 Czerwiec 2018, 10:49:30 »
Jesli chodzi o te samochodziki to myślę, że bardzo ładnie prezentuje się nowy Taisman.
Ja bardzo lubię takie auta, które nadają szyku. Samochód śliczny a do tego ma całkiem konkretne osiagi.

9
Inne tematy / Siłownia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marc28 dnia 23 Czerwiec 2018, 10:45:36 »
Chciałbym zacząć chodzić na siłownię. Interesuje mnie zrzucenie wagi i ogólne poprawienie wyglądu  Czyli w sumie interesuje mnie fitness. Zastanawiam się na co konkretnie się zapisywać aby mieć dobre efekty ale też gdzie.
To "gdzie" to w sumie nawet ważniejsze bo od czegoś trzeba zacząć  Interesuje mnie północ Łodzi. Myślałem nad Nową Gdynią https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness . Czy któryś z was może tam chodzi/chodziła i ma jakieś doświadczenia?
Zależy mi na dobrej atmosferze i tym by wszystko było dobrze zorganizowane.
10
Inne tematy / Filmowanie wesela z drona?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yertan dnia 12 Czerwiec 2018, 21:13:45 »
Wielkimi krokami zbliża się moje wesele, a razem z żoną nie podjęliśmy jeszcze decyzji co do filmowania. Chcielibyśmy aby film był realizowany także z lotu ptaka i z tego co się orientowaliśmy to w Rzeszowie gdzie będzie wesele Dronsfera usługi dronem oferuje na prawdę dobrej jakości. Sądzicie, że taki film jako pamiątka to dobry pomysł?
Strony: 12 3 ... 10